Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Bratoszów - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

647 640 zł5 397 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Amg Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlą - zagrodową o powierzchni 5397 m2 oferta na wyłączność Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę zagrodową położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana przy lesie Walim

Walim(Bratoszów + 12 km)

240 000 zł6 340 m² 37,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działkę , praktycznie bez sąsiedztwa, w uroczym zaciszu. Dojazd droga asfaltową , jednak wjazd na działkę wymaga utwardzenia, prąd w drodze, natomiast pozostałe media.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Mościsko

Mościsko(Bratoszów + 4 km)

297 720 zł2 481 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gestor Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2481 m , położonej w miejscowości Mościsko, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Bystrzyca Górna

Bystrzyca Górna(Bratoszów + 14 km)

184 900 zł1 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położony kompleks działek w Bystrzycy Górnej! Oferujemy Państwu kompleks, składający z kilku działek, położonych w cichym miejscu, pod lasem! Przedmiotem oferty jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie

Krzczonów(Bratoszów + 9 km)

789 000 zł8 400 m² 93,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Atrakcyjna działka siedliskowa z potencjałem w pięknie położonej wsi Działka 34/5 określona symbolem A 5 rm - teren zabudowy zagrodowej. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Pogorzała

Pogorzała(Bratoszów + 17 km)

180 000 zł21 800 m² 8,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działkę rolną R, w części przeznaczona pod lasy i dolesienie zl, całość z zakazem zabudowy - zapis miejscowego Plany Zagospodarowania Przestrzennego Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana w górach Jugowice

Jugowice(Bratoszów + 14 km)

143 200 zł1 432 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 1432 m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości około 40metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Kasztanowa

Słupiec,Nowa Ruda(Bratoszów + 20 km)

180 642 zł1 518 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nr 14/10 o powierzchni 1518 m2, położona w Nowej Rudzie Słupiec, przy drodze prowadzącej od ul. Kasztanowej w kierunku ul. Zagórze. Działka sprzedawana z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna w górach, ul. Mickiewicza

Walim(Bratoszów + 12 km)

299 000 zł9 600 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 9600 m2 położoną w miejscowości Walim, pow. wałbrzyski. Nieruchomość usytuowana jest przy lesie. . Udział w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Ratajno

Ratajno(Bratoszów + 16 km)

137 515 zł3 929 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano-zagrodowa w gminie Łagiewniki w miejscowości Ratajno Polecam na sprzedaż niezabudowaną działkę gruntu o powierzchni 3929 m 2 zlokalizowanej w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł116 345 m² 42,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

* strefa ekonomiczna * doskonała lokalizacja * cena do negocjacji * Oferta skierowana dla Inwestora , działka sąsiaduje bezpośrednio z zakładami produkcyjnymi, bądź z działkami.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij